Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@grom.waw.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

 

                              

                                 

Burzenin 2019

Obóz w Burzeninie jest nastawiony przede wszystkim na przygotowanie zawodników do jesiennych rozgrywek ligowych MZPN. Chłopcy pod okiem trenerów będą pracować nad techniką, motoryką oraz mentalnością tak żeby podczas ligi prezentować możliwie najwyższą formę piłkarską. Oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy oraz innych niż piłka nożna rozrywek. 

 

Dla Kogo:

Obowiązkowy dla zawodników, chłopców trenujących piłkę nożną roczniki 2008, 2009, 2010, 2011 oraz dla pozostałych chętnych dzieci urodzonych w latach 2004 - 2012 – którzy chcą podnieść swoje umiejętności i świetnie przygotować się do sezonu.

Podział na Grupy wiekowe: 6-7 latki, 8-9 latki, 10-12 latki oraz 13-15 latki

Liczba uczestników 45 dzieci + 5 osób z kadry: trenerzy, kierownik, wychowawcy

 

Miejsce Pobytu:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SPORTOWA OSADA”  który położony jest w województwie łódzkim – w miejscowości Burzenin, wzdłuż wału rzeki Warty. Turystów przyciągają tu malownicze krajobrazy i łagodny klimat. Ośrodek Sportowa Osada mieści się na dużym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w lesie sosnowym, z rozbudowanym terenem pełnym atrakcji. Ośrodek posiada też bardzo bogatą infrastrukturę sportowo - rekreacyjną niepozwalającą się nudzić bez względu na pogodę. Ośrodek posiada ochronę całodobową i opiekę medyczną.

Termin:

18.08 – 24.08 (7 dni)

Transport:

Wyjazd - transport autokarem na trasie Warszawa – Burzenin.

Powrót - transport autokarem na trasie Burzenin – Warszawa.

Wyżywienie:

Posiłki podawane na stołówce, 4 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja podawane są do stolików na półmiskach, obiad i podwieczorek serwowany. Zaczynamy od obiadu lub kolacji (zależnie od godziny przyjazdu grupy) w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu, a na drogę dzieci dostają suchy prowiant.

Baza treningowa:

Bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna (sala sportowa wyposażona w piłki i bramki, drenowane boisko z naturalna trawą do piłki nożnej z dwiema ligowymi bramkami oraz czteroma bramkami 5x2 przenośnymi z atestem, uniwersalne, ogrodzone boisko ze sztuczną trawą przeznaczone do gry w piłkę nożną, dwie trasy linowe, ścianka wspinaczkowa, sala gier, sala kinowa, sala dyskotekowa, quady, paintball, miejsce na ognisko z ławkami i namiotem indiańskim, dwa baseny letnie rozporowe - lipiec i sierpień).

Baza noclegowa:

Pokoje 3 i 5 osobowe z łazienkami, WC.

Co czeka uczestników:

Treningi piłkarskie na boisku z naturalną nawierzchnią.

Mecze kontrolne.

Treningi motoryczne.

Treningi siłowe.

Treningi mentalne.

Spotkanie z dietetykiem oraz psychologiem.

Analizy meczowe.

Odprawy taktyczne.

Turnieje, gry i zabawy, konkursy.

Paintball.  slider ustka3

Park linowy.

Gra miejska w terenie

Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dyskoteka.

 

Kadra:

Kadra trenerska KS GROM – certyfikowani trenerzy UEFA B i A

Wychowawcy i pedagodzy z uprawnieniami MEN

Opieka medyczna

Kierownik wypoczynku z uprawnieniami MEN

 

Uczestnicy mają zapewnione:

Noclegi i wyżywienie.

Opieka wychowawców.

Obiekty sportowe.

Transport autokarowy.

Bilet wstępu na wycieczkę.

Ubezpieczenie.

Specjalnie dla naszych Rodziców codzienna foto-wideo relacja na Facebooku BRZASK - polub nas już dziś!  https://www.facebook.com/brzaskorgpl/  oraz https://www.facebook.com/suncamppl/