Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@grom.waw.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

XIX Turniej Piłki Nożnej o Puchar "Wyżyn" - Darmowy - Bezpłatny Udział 


XIX PUCHAR "WYŻYN" - najstarszy turniej na Ursynowie, organizowany od 1998 roku. Rozgrywki szóstek piłkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod Patronatem Burmistrza Ursynowa i Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Wyżyny".

Turniej się zaczyna, zagraj na Wyżynach.

Począwszy od 24 września 2016 Wasza drużyna zagra o Puchar Wyżyn w trzech kategoriach: U15, U18 oraz OPEN.

Na doskonałym boisku ze sztuczną trawą, mieszczącym się przy ul. Puszczyka.

W trakcie trwania rozgrywek szóstek zapewnimy Wam obsługę medyczną i techniczną, a Wasi rodzice, przyjaciele i kibice dowiedzą się o wynikach z naszej strony internetowej i gazet. Po ostatnim gwizdku nagrodzimy wszystkich zwycięzców i uczestników na uroczystej gali zakończenia turnieju, gdzie będziemy się bawić wraz z gośćmi specjalnymi, których znacie z telewizji.

Początki turnieju o Puchar Wyżyn sięgają końca ubiegłego wieku - 1998 r. Był to turniej dla osób nietrenujących i niezrzeszonych w klubach piłkarskich. Ostatnimi laty, przez pewne przeobrażenia, turniej przybrał inną formę, ale począwszy od 2016 roku, z uwagi na powrót twórcy Pucharu Wyżyn - Janusza Domalewskiego, rozgrywki powracają do pierwotnej formy.

Jak co roku bardzo atrakcyjne nagrody, uroczysta gala wręczania nagród. Pula nagród ponad 5000 PLN

XIX edycja Pucharu Wyżyn to turniej piłkarski dla amatorów piłki nożnej, rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: U15U18 oraz OPEN.

 

 

Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkie drużyny podwórkowe. W turnieju nie mogą brać udziału drużyny, które na codzień występują w rozgrywkach MZPN lub PZPN.

W każdej kategorii wiekowej wystąpi 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Kategorie U-15 i U-18 będą rozgrywały mecze w soboty, natomiast kategoria OPEN w niedziele.

Począwszy od 24 września, turniej będzie rozgrywany przez 5 kolejnych weekendów, a drużyny rozegrają jeden mecz dziennie. Po fazie grupowej wszystkie drużyny awansują do fazy pucharowej, a miesjca w grupie zadecydują o parach ćwierćfinałowych.

1A - 4B

3A - 2B

3B - 2A

1B - 4A.

Boisko: Orlik Warszawa Ursynów, przy ul. Puszczyka - wymiary 60x30, trybuny, wysoka sztuczna trawa

Turniej jest bezpłatny.

Do wygrania cenne nagrody; stroje piłkarskie freestyle. Zwycięskie drużyny otrzymają stroje piłkarskie oraz puchary. Drużyny z drugich miejsc otrzymają koszulki i puchar. Za trzecie miejsce przewidziane są piłki i puchar. Oprócz tego, wszyscy uczestnicy otrzymają indywidualnie projektowane dyplomy.

Więcej informacji pod numerem 661-644-644 oraz poczta@brzask.pl

Puchar Wyżyn, Turniej Puchar Wyżyn, Turniej piłki nożnej, Turnieje Piłkarskie