Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@grom.waw.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Sportowy Gocław to Lokalna Inicjatywa mieszkańców Gocławia, której celem jest promocja sportu na Gocławiu poprzez promocję działań mających na celu rozbudowę infrastruktury sportowej na Gocławiu.

Ponadto naszym celem jest promocja i wsparcie lokalnych klubów z Gocławia, do naszej inicjatywy może dołączyć każdy, zarówno osoba fizyczna jak i klub, stowarzyszenie, szkoła czy firma.
 
Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku Sportowy Gocław oraz do dołączenia do grupy o tej samej nazwie.
 
 
Szukasz zajęć dla swoich dzieci kluby sportowe z Gocławia zapraszają na bezpłatny trening.


                                          Tenis Ziemny UKS 312,                                Piłka Nożna KS GROM,         
                    
                                     
 
 
 
Koszykówka MBA
                

 

 

 

Chcesz aby na Gocławiu powstały profesjonalne boiska sportowe? Podpisz petycje, zaproś do podpisu rodzinę i znajomych, udostępniaj posty - wszystko w Twoich rękach! Na Targówku się udało, uda się i na Gocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petycja w sprawie budowy Orlika im. Kazimierza Deyny 

https://www.petycjeonline.com/sportowy_gocaw_orlik_im_kazim…


Petycja w sprawie remontu nawierzchni i budowy zadaszenia boisk przy SP 312 
https://www.petycjeonline.com/zadaszenie_i_remont_boiska_sz…


Petycja w sprawie udostępnienia i budowy zadaszenia boiska przy SP 279
https://www.petycjeonline.com/zadaszenia_i_wyduenia_czasu_p…

 

Nie ma rzeczy nie możliwych, orlik na Gocławiu i kryte boisko musi być!

- Pamiętam jak dwa lata temu na Targówku rozpoczynaliśmy jako Stowarzyszenie Brzask projekt Prawy Brzeg Warszawy - Poznaj Lepszą Stronę Futbolu i poszedłem do nauczycieli WF do jednej z podstawowych szkół i powiedziałem, że jeśli się zgodzą i trochę zaangażują to za rok będą mieli tutaj dwa kryte boiska. Większość popatrzyła na mnie z politowaniem, ale jeden Nauczyciel i Pani Dyrektor dali mi zielone światło. Później udało się przekonać Zarząd Targówka do idei budowania i zadaszenia boisk. Obecnie na Targówku są 4 kryte boiska - Prezes Stowarzyszenia Brzask Janusz Domalewski.


Teraz przyszła kolej na Sportowy Gocław!

 polub nasz profil na Facebooku 'Sportowy Gocław'

 dołącz do naszej grupy 'Sportowy Gocław'

 

i PODPISZ WSZYSTKIE 3 PETYCJE.

 

Budowa boiska Orlik im. Kazimierza Deyny na Gocławiu - Petycja

 

Osiedle Gocław jest jednym z ostatnich miejsc na mapie 

Warszawy gdzie brak jest profesjonalnego boiska typu “orlik”. Dzieci i młodzież mieszkający na terenie Gocławia (blisko 5 tyś.) i trenujący piłkę nożną w okolicznych klubach (blisko 500) zmagają się z problemem braku miejsca gdzie mogłyby odbywać treningi, a zarazem dbać o kondycję ruchową, uczyć się współpracy w grupie, czy pracować nad samodyscypliną. Bardzo ważną kwestią związaną z brakiem boiska typu Orlik jest fakt, iż zawodnicy z Gocławia, którzy są zgłoszeni do Ligi Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, nie mają gdzie rozgrywać meczy w ramach rozgrywek. Zgodnie z regulaminem rozgrywek boisko powinno mieć wymiary 60x30 m, w związku z tym dzieci i młodzież zmuszone są jeździć na Targówek, Mokotów czy Pragę Północ i odpłatnie korzystać z boisk mieszczących się na terenach tych dzielnic.

 

Dlatego też, powstała lokalna inicjatywa „Orlik na Gocławiu”, która wspólnie z Zarządem Stowarzyszenia Brzask i Klubu Sportowego GROM postanowiła zwrócić się do Władz m. st. Warszawy oraz dzielnicy Pragi Południe o wsparcie w budowie profesjonalnego boiska typu orlik o wymiarach minimum 30x60 m ze sztuczna trawą z granulatem oraz z zapleczem sanitarnym przy al.Trasie Siekierkowskiej niedaleko wybudowanego niedawno żłobka - https://goo.gl/maps/S2Wu1MNur3v 

 

Zachęcamy również wszystkich rodziców dzieci trenujących w KS GROM o przyłączenie się do akcji oraz rozpowszechnienie tej inicjatywy wśród swoich znajomych. Petycję w formie online można podpisać tutaj.

 

 

 

Poniżej znajdą Państwo ofertę budowy boiska wraz z możliwością przykrycia go halą pneumatyczną w okresie jesienno-zimowym:

Nawierzchnie Piłkarskie

Hale Pneumatyczne

Hale Łukowe